Burza nákladů Teleroute

Díky více než čtvrt století zkušeností poskytuje společnost Teleroute silničním přepravcům všech druhů výkonná online řešení pro kompletní proces řízení nákladů. Naším cílem je optimalizace vaší efektivity a ziskovosti. Ať již jste řidič kamiónu, drobný přepravce, středně velký speditér nebo velká mezinárodní přepravní a logistická organizace, získáte nejen nákladově efektivní služby, ale také spolehlivá a vysoce kvalitní řešení šitá na míru vašim potřebám.

Společnost Teleroute nabízí různé produktové balíčky a druhy členství – od příležitostného používání až k paušálním tarifním sazbám all-inclusive.
Navštivte webovou stránku vaší země (vpravo nahoře) a kontaktujte vaše místní obchodní zástupce, kteří pro vás připraví nejvýhodnější nabídku!

Máte zájem o Teleroute?

Co spolu se společností Teleroute můžete dělat?

Najděte náklad

  • Vyhledejte náklad mezi 200 000 nabídek každý den

Díky takovému množství nabídek zadávaných každý den na burze nákladů Teleroute můžete snadno a rychle rozšířit svoji síť spolehlivých kontaktů napříč Evropou.

  • Snižte nevytížený provoz o 43 %

Již žádné prázdné nákladní vozy přepravců: vyhledejte nabídku nákladu na našem rozhraní na jediné kliknutí, získejte tržby navíc a zvyšujte tak svoji efektivitu.

Služby v ceně pro uživatele Teleroute

Co pro vás můžeme udělat?

Plánovači

Spravujte vše prostřednictvím jediné obrazovky.
Cílené nabídky nákladů se objevují na vašem počítači okamžitě po zadání – reklama vašich volných vozidel nebyla nikdy tak snadná.

Manažeři

Ušetřete čas i peníze.
Společnost Teleroute vám dokáže poskytovat řešení a software šitý na míru vašim potřebám – ať již jsou velké či malé.

Nezávislí přepravci

Větší zisk a menší riziko.
Získejte více nákladů, zajistěte vyšší vytíženost a zisky díky rychlému a jednoduchému přístupu k tisícům nabídek nákladů zadávaných každý den certifikovanými společnostmi.